You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Czapy, chustki i kominy

Kolorowe czapki, chusty i kominy dla Małych Milusińskich

Gdy lato przemija i temperatura spada, a do tego wieje wiaterek, należy zadbać o nakrycie głowy dla dziecka przez okres od jesieni aż do wiosny. Najważniejsze jest to, by czapka była miła i przyjemna w dotyku, dlatego Nasze czapki wykonane są z dzianiny single jersey (100% bawełna), polar...

Kolorowe czapki, chusty i kominy dla Małych Milusińskich

Gdy lato przemija i temperatura spada, a do tego wieje wiaterek, należy zadbać o nakrycie głowy dla dziecka przez okres od jesieni aż do wiosny. Najważniejsze jest to, by czapka była miła i przyjemna w dotyku, dlatego Nasze czapki wykonane są z dzianiny single jersey (100% bawełna), polaru minky lub dzianiny dresowej. Dzięki temu nie uciskają główki dziecka i dopasowują się do jej kształtu. Innowacyjnym rozwiązaniem jest to, że większość modeli jest dwustronna, dzięki czemu pasują do kilku stylizacji, a co najważnijesze, nie powodują przegrzania dziecka, dzięki materiałom z jakich są wykonane. W Naszej ofercie znajdują się czapki na okres wiosenno-jesienny oraz zimowy. Wszystkie dodatki wszywane są ręcznie, co nadaje im unikalnego charakteru. Nie brakuje także modnych czapek z uszami.

Sprawdź propozycje Vigii:

Czapy dla dzieci

Chustki dla dzieci

Kominy dla dzieci

Więcej

Czapy, chustki i kominy  Jest 22 produktów.

Podkategorie

 • Czapki dla dzieci
 • Chustki dla dzieci

  Chustki dla dzieci 

  Podczas wiosennych oraz jesiennych spacerów chustka pod szyją jest niezbędnym elementem garderoby. Tak samo jak w przypadku czapek, najistotniejsza jest jakość materiału, z którego są wykonane. Nasze chustki powstają z dresowej dzianiny bawełnianej. Dbamy także o wzornictwo podążając za trendami. Do chustek można do kompletu dobrać czapkę w tym samym wzorze bądź kolorze.

 • Kominy dla dzieci

  Kominy dla dzieci 

  Gdy dziecko podczas spaceru ściąga szalik lub chustkę, idealnym rozwiązaniem jest komin. Zakładany jest przez głowę, więc dziecku ciężko go ściągnąć. Nasze modele są dwustronne (tak jak większość modeli czapek) dzięki czemu pasują do kilku stylizacji. Wykonane są z dzianiny oraz polaru minky, co sprawia, że są miękkie, przyjemne dla szyi oraz zapewniają ciepło nie powodując przegrzania. Do kompletu można dobrać czapkę w tym samym wzorze bądź kolorze z Naszej oferty.

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 22 elementów