You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Akcesoria do pokoju dziecięcego

Akcesoria do pokoju dziecięcego

Z miłości do pięknych i funkcjonalnych rzeczy wprowadziliśmy do Naszej oferty karuzele nad łóżeczko, organizery do łóżeczka, maty dla dzieci oraz kosze na zabawki. Przedmioty, które Nas otaczają mają wpływ nie tylko na Nasze samopoczucie, ale mogą ułatwić wiele czynności. Dlatego Nasze produkty stanowią pi...

Akcesoria do pokoju dziecięcego

Z miłości do pięknych i funkcjonalnych rzeczy wprowadziliśmy do Naszej oferty karuzele nad łóżeczko, organizery do łóżeczka, maty dla dzieci oraz kosze na zabawki. Przedmioty, które Nas otaczają mają wpływ nie tylko na Nasze samopoczucie, ale mogą ułatwić wiele czynności. Dlatego Nasze produkty stanowią piękną i praktyczną dekorację pokoju dziecka.

Więcej

Akcesoria do pokoju dziecięcego  Jest 12 produktów.

Podkategorie

 • Karuzele nad łóżeczko

  Karuzele nad łóżeczko 

  Od pierwszego miesiąca życia dziecko zaczyna wodzić wzrokiem na różne strony. Karuzela zawieszona nad łóżeczkiem stymuluje oczy do ruchu oraz pracy mięśni. Co więcej, dziecko pragnie dotknąć kolorowych elementów, które widzi, dzięki czemu pobudzana jest jego koordynacja ruchowa. Dlatego karuzela stanowi nie tylko piękną dekorację pokoju, ale także ma funkcje praktyczne, wręcz edukacyjne. Wykonana ręcznie, z dbałością o najmniejsze szczegóły zachwyci nie tylko dzieci. Posiadamy bardzo szeroki wybór kolorystyczny.

 • Organizery do łóżeczka

  Organizery do łóżeczka 

  Często pierwsze miesiące życia dziecka toczą się w okolicy łóżeczka. Dlatego najlepiej jest mieć pod ręką wszystkie potrzebne akcesoria. Praktycznym rozwiązaniem są organizery do łóżeczka. Nie zajmują miejsca, są trwałe, pojemne a do tego stanowią dodatkową dekorację pokoju. Oferujemy organizery wykonane ręcznie z filcu w dowolnej kolorystyce. Posiadają one aż trzy kieszenie w zestawie, dzięki czemu z łatwością pomieszczą wszystkie niezbędne rzeczy. Ich układ zależy od Waszej inwencji!

 • Maty dla dzieci

  Maty dla dzieci 

  Mata to idealne miejsce do zabawy dla dzieci. Gdy niemowlak staje się bardziej ruchliwy, wystarczy położyć go na macie i stworzyć mu warunki do rozwoju oraz pierwszych ruchów. Nie musimy się obawiać, że spadnie bądź uderzy się o coś twardego. Wykonana jest ona z miękkiej bawełny i polaru minky. Na brzegach znajduje się sznurek, który można wykorzystać przywiązując do niego różne zabawki, po które maluszek chętnie będzie sięgać. Po skończonej zabawie wystarczy pociągnąć za owy sznurek, a z maty zrobi się worek na zabawki.

 • Kosze na zabawki

  Kosze na zabawki 

  Dzieci posiadają dużo swoich skarbów, aby utrzymać pokój i przestrzeń mieszkania w czystości, proponujemy kosze na zabawki. Tworzymy różne wielkości po to, by z łatwością pomieściły zarówno duże misie, jak i małe klocki. Są one dwustronne, dzięki czemu można dopasować je do różnych wnętrz. Łatwo utrzymać je w czystości a Nasze dzieci chętniej będą sprzątać i segregować zabawki. Posiadają także uszy, aby łatwo je przenieść. Wszystko to wykonane z największą starannością, by służyły jak najdłużej

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 12 elementów