You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Szopy

Kolekcja ubrań z motywem Szop Pracz

Każda znana marka posiada produkty z charakterystycznymi dla niej wzorami, krojami bądź motywem. U nas również nie mogło zabraknąć czegoś takiego. Naszym pierwszym wzorem, który dostępny jest tylko i wyłącznie u nas, są szopy wykonane nadrukiem cyfrowym. Te słodko wyglądające zwierzątka dostępne są w dwóch we...

Kolekcja ubrań z motywem Szop Pracz

Każda znana marka posiada produkty z charakterystycznymi dla niej wzorami, krojami bądź motywem. U nas również nie mogło zabraknąć czegoś takiego. Naszym pierwszym wzorem, który dostępny jest tylko i wyłącznie u nas, są szopy wykonane nadrukiem cyfrowym. Te słodko wyglądające zwierzątka dostępne są w dwóch wersjach - dziewczęcej oraz chłopięcej. Tak więc każdy znajdzie coś dla siebie! Nadruki wykonane są na białym, uniwersalnym tle. Dzięki takiej bazie kolorystycznej łatwo dobrać rękawy oraz dodatki w innym kolorze - naszymi propozycjami są takie kolory jak amarantowy, biały bądź błękitny, jednak jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i wyzwania.

Wysokiej jakości materiały

Dzięki wysokiej jakości materiału oraz Naszej precyzji i dbałości o szczegóły, kolekcja z szopami idealnie odpowiada na potrzeby dzieci. Ubranka dostępne są w pełnej rozmiarówce. Co więcej, motyw szopów dostępny jest nie tylko na bluzach, ale także na innych przedmiotach dla dzieci, takich jak worki, poszewki na poduszki, torby i wiele innych, dzięki czemu można być posiadaczem prawdziwej kolekcji z tym wzorem.

Więcej

Szopy  Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji