You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Kocyki do fotelika

Podróż samochodem z kocykiem minky od Viga With Love!

Ciepłe i milutkie w dotyku kocyki minky zapewnią Naszym Maluchom wygodne i bezpieczne podróże samochodem. Czemu bezpieczne? Nasze kocyki do fotelika samochodowego posiadają otwory na pasy bezpieczeństwa. Już od pierwszych dni życia Naszego Maluszka wybrany Przez Ciebie kocyk będzie mu towrzy...

Podróż samochodem z kocykiem minky od Viga With Love!

Ciepłe i milutkie w dotyku kocyki minky zapewnią Naszym Maluchom wygodne i bezpieczne podróże samochodem. Czemu bezpieczne? Nasze kocyki do fotelika samochodowego posiadają otwory na pasy bezpieczeństwa. Już od pierwszych dni życia Naszego Maluszka wybrany Przez Ciebie kocyk będzie mu towrzyszył w podróży przez Świat!

Minky dla Małego podróżnika - otulacze samochodowe minky

Oryginalne kocyki minky produkowane są przez amerykańską firmę Shannon Fabrics z USA. Autentyczny minky to polar lub pluszowa dzianina stworzona z poliestru, na który dodatkowo tłoczone są kropki, od których tkanina nabrała swojej nazwy - minky dots. Surowiec minky jest popularny przede wszystkim, za sprawą swojej miękkości, szybkiego schnięcia oraz elastyczności.

Kocyki do fotelika w sklepie Viga with Love

Jesteś rodzicem, który często podróżuje i zabiera swoją pociechę ze sobą, mimo nie wielu ukończonych przez nią tygodni? :) Na pewno Twój fotelik pełni inne funkcje oprócz tych podstawowych. W domowym zaciszu wykorzystujesz go zapewne jako nosidełko :) Nasze kocyki tworzymy z pasją - chcemy aby kolorystycznie pasowały do Ciebie; odpowiadały Twojemu dziecku i dzięki swojej estetyce długo były częscią Twojego domu. Jeśli nie znalazłeś w naszej kategorii produktu, który spełniłby Twoje oczekiwania - napisz do nas! Wszystkie produkty tworzymy w kameralnej atmosferze, w naszym domu :) Chętnie posłuchamy, czego szukasz, doradzimy i stworzymy to co w Twojej głowie już dawno zarysowało swój kształt :)

Więcej

Kocyki do fotelika  W tej kategorii nie ma produktów.