You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Viga With Love

Od momentu, gdy ludzie dowiadują się, że zostaną rodzicami, pojawia się przed Nimi szereg decyzji, które muszą podjąć. Niektóre z nich są bardziej istotne inne mniej. Do tych pierwszych należy zaliczyć kompletowanie wyprawki dla noworodka. Proces ten rozpoczyna się wtedy, kiedy maleństwo jest jeszcze w brzuchu mamy. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, dlatego jako mama Trójki zdaję sobie sprawę, że wybór tych właściwych nie zawsze jest łatwy. Chciałabym przybliżyć Wam moją markę, która powstała z potrzeby serca i chęci tworzenia praktycznych, naturalnych, estetycznych i wygodnych ciuszków oraz akcesoriów dla dzieci. Produkty te ułatwiają codzienność nie tylko dzieciom, ale także Nam – rodzicom.

Jakość

Na pierwszym miejscu stawiamy jakość. Na rynku dostępnych jest wiele marek produkujących ubranka i akcesoria dla dzieci. Wiele z nich robi to na bardzo dużą skalę, zatracając przy tym to, co najważniejsze. Na jakość składają się dwa komponenty – materiał oraz wykonanie. Muszą one współgrać, jeśli ma powstać produkt cechujący się dobrą jakością. Wybieramy tylko takie materiały, które są miłe w dotyku i mają przewagę bawełny, lub składają się tylko z niej. Dlatego też Nasze produkty nie tracą kształtu ani koloru po praniu, szwy pozostają na swoim miejscu a materiał się nie rozciąga. Istotne jest dla Nas także wykończenie – równe przycięcia materiału, dokładne obszycia – ponieważ to wszystko domyka całość.

Wygoda i praktyczność

Ruch jest naturalną potrzebą dziecka, dlatego istotne jest to, by miało ono swobodę podczas aktywności. Ubrania nie powinny krępować ruchów dziecka. Nasze kroje świetnie sprawdzają się podczas zabawy czy na spacerze. Ich dużym atutem jest to, że są wytrzymałe i na długo zachowują swój fason, mimo częstego prania. Wśród wielu dostępnych wzorów, każdy z łatwością znajdzie coś, co będzie idealne na szalone zabawy, wycieczkę czy imieniny babci.

Naturalność

Tkaniny, których używamy są naturalne, bezpieczne dla środowiska oraz posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Materiały oznaczone tym certyfikatem nie zawierają barwników rakotwórczych a także tych, które wywołują alergie. Skóra dzieci jest delikatna i wrażliwa, dlatego skład tkanin jest istotny, ponieważ mają one stałą styczność z ciałem. Szyjemy z tkanin, w których dominuje bawełna. Dbamy też o to, by materiały pochodziły od polskich producentów, przez co wspieramy Naszą gospodarkę.

Doświadczenie

Pierwsze produkty powstały w połowie 2014 roku, podczas kompletowania wyprawki przed narodzinami pierwszego synka. Przez okres tych niemalże czterech lat nabyliśmy – i wciąż nabywamy – cenne doświadczenie. Posiadamy krawiecki warsztat i wiedzę zawodową (umiejętność szycia wyssana z mlekiem matki). Już jako kilkulatka podkradałam mamie igłę z nitką i szyłam lalkom ubranka. Wszystko to łączymy z Naszą kreatywnością i zmieniającymi się trendami, po to, by sprostać Waszym oczekiwaniom.

Własne projekty

Marka powstała w sposób naturalny, z potrzeby stworzenia pięknych i praktycznych rzeczy dla syna. To co było dostępne na rynku, nie do końca mi odpowiadało. Wtedy powstał pierwszy kocyk-otulacz i spodenki baggy. Projektujemy własne wykroje, z których potem powstają ubranka. Co więcej, pierwszymi testerami uszytych ubrań są Nasze własne dzieci. Dzięki temu wiemy od razu co i jak poprawić. Widzimy co sprawdza się podczas użytkowania a co przeszkadza dzieciom podczas zabawy. Tak więc Nasze ubrania, są dosłownie Nasze - od pomysłu, poprzez projekt aż do realizacji.

Dbałość o szczegóły

W każdy produkt wkładamy serce. Nasza pracownia jest kameralna. Nie zajmujemy się produkcją hurtową, stąd mamy czas by poświęcić danej rzeczy wystraczającą ilość czasu, by była dopracowana. Równe cięcia, dokładnie przyszyte guziczki czy idealnie wymierzona długość to dla nas standard. Dbamy o szczegóły już na etapie projektu, później przy wykonaniu a na koniec przy pakowaniu. Każdy przedmiot, który wychodzi z Naszej pracowni posiada zawieszkę, na której można wpisać imię dziecka, dla którego został wykonany. Ładne opakowanie i dekoracja ze wstążki dopełniają całość. Zależy Nam, abyście mieli przyjemność z rozpakowywania Naszych produktów, tworzonych z myślą o Was.

Indywidualność

Cenimy sobie bezpośredni kontakt z klientem. To Wy jesteście dla Nas inspiracją. Każdy z Was jest inny, ale wspólnie możemy stworzyć coś wyjątkowego. Szyjemy ubranka na miarę, nie tylko dla dzieci. W Naszej ofercie znajdują się także komplety dla rodziców, rodzeństwa, całej rodziny. Jeśli macie pomysł na coś oryginalnego, wystarczy, że napiszecie do Nas a my stworzymy to we współpracy z Wami. Posiadamy także własne kolekcje oraz wzory, które dostępne są tylko u Nas. Możecie więc być właścicielami jedynego, niepowtarzalnego egzemplarza ubrania, które powstanie z Waszym udziałem.