You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Pomagamy skompletować wyprawkę

Kompletowanie wyprawki jest jedną z pierwszych czynności, jaką zaczynają robić rodzice spodziewający się dziecka. Przyszłe mamy rozczulają się na widok malutkich ubranek i dodatków. Sama dobrze pamiętam ten etap w swoim życiu. Pragnę podzielić się z Tobą moim doświadczeniem dotyczącym tego procesu. Dlaczego? Ponieważ uważam go za bardzo istotny. Pamiętaj, że wszystkie artykuły i ubranka które skompletujesz, powinny być praktyczne, użyteczne oraz ułatwiać Ci opiekę nad dzieckiem oraz jego pielęgnację. Dlatego dobre przygotowanie wyprawki ułatwi Ci wejście w macierzyństwo.Ubranka dla dwulatka

Na etapie dwóch lat, dzieci potrafią już chodzić, więc zaczynają wybierać ścieżki, które im odpowiadają. Następuje rozwój mowy, kontrola nad potrzebami fizjologicznymi, przez co Nasz Maluch staje się coraz bardziej samodzielny. W tym wieku następuje także rozwój społeczny. Dziecko nawiązuje kontakt z rówieśnikami i dziećmi, wyraża swoją sympatię bądź antypatię... również do ubrań, które wybierają dla Niego Rodzice ;)


Ubranka dla dzieci do 1 roku życia

Pamiętam bardzo dobrze ten moment, kiedy będąc jeszcze we wczesnej ciąży zaczęłam myśleć o małych bucikach, sweterkach, śpioszkach w Misie etc. Czyli o wszystkim tym, co słodkie i w czym Moje Dziecko będzie ubrane przez Jego Pierwsze Dni Życia. W pewnym momencie trudno było mi znaleźć coś ładnego, ale również stworzonego z dobrej jakości materiału i za przystępną cenę. Stąd narodził się pomysł stworzenia marki, którą mam przyjemność Ci prezentować i na której blogu jesteś! Dziś chciałabym się skupić na ubrankach dla dzieci do pierwszego roku życia. Jest to najbardziej dynamiczny rok w życiu dziecka, który rządzi się swoimi prawami, także dotyczącymi odzieży.


Atuty Naszej Marki

Od momentu, gdy ludzie dowiadują się, że zostaną rodzicami, pojawia się przed Nimi szereg decyzji, które muszą podjąć. Niektóre z nich są bardziej istotne inne mniej. Do tych pierwszych należy zaliczyć kompletowanie wyprawki dla noworodka. Proces ten rozpoczyna się wtedy, kiedy maleństwo jest jeszcze w brzuchu mamy. Chciałabym przybliżyć Wam moją markę, która powstała z potrzeby serca i chęci tworzenia praktycznych, naturalnych, estetycznych i wygodnych ciuszków oraz akcesoriów dla dzieci. Produkty te ułatwiają codzienność nie tylko dzieciom, ale także Nam – rodzicom.


Ubrania dobrej jakości dla dzieci

Która mama nie lubi stroić swojego dziecka? Wybierając się na imprezę rodzinną bądź do znajomych, zależy Nam, by Nasza pociecha się wyróżniała. Techniki marketingowe stosowane przez firmy odzieżowe sprawiają, że nie jesteśmy w stanie oprzeć się kolejnym śpioszkom do kolekcji, choć tak naprawdę posiadamy ich już wiele i prawdopodobnie dziecko nie zdąży ich ubrać, bo szybko rośnie. I tu należy się zastanowić na czym tak naprawdę Nam zależy i czym kierujemy się przy wyborze odzieży dla dzieci - modą, ilością czy jakością, która powinna być priorytetem?